27282930

3.kolo KP - 3.5.2008

04-05-2008
SOKOL SLANÝ - NK HLAVENEC 6 : 0

Určitě jsme si vzpomněli všichni na zápas, kdy jsme před rokem témuž soupeři podlehli 0:6 v poměrně vyrovnaném souboji a nyní se karty obrátily.

Vondráček s Radoměřským smetli ve druhém setu bratry Vrtiškovy 10:2 a dostali nás do vedení, pak naše druhá dvojice s dorostencem Kordošem překvapivě přehrála tu hostující a vedli jsme 2:0.

V souboji elitních trojic si ta domácí dlouho nedokázala poradit se skvělou hrou Vrtišků v poli, nakonec ale udělali naši hráči méně nevynucených chyb a bylo 3:0. Když i druhá dvojice vyhrála svůj souboj (ve třetím setu 10:9), začali hosté slábnout. Ani ve střetnutí třetích dvojic nebylo pochyb o našem úspěchu a tak už se čekalo jen na razítko v singlu. Juniorský reprezentant Vrtiška nekladl Beránkovi příliš velký odpor, závěr souboje už spíše odstál než odchodil – 6 : 0!

Vyhráli jsme zaslouženě, ale určitě nám přálo i štěstíčko, u soupeřů nám připadal jako jediný, kdo chtěl uspět, Láďa Brůcha a to bylo na nás málo…

Zhlédnuto: 1163 ×