27282930

17.5.2008 - 5.kolo KP

17-05-2008
SOKOL SLANÝ - TJ SEDLČANY 6 : 2

O kvalitách Sedlčan jsme se přesvědčili vloni, kdy jsme prohráli zcela jednoznačně 0:6… ale zdá se, že máme letos rok odvet:-)

Každopádně utkání pro nás začalo velmi špatně, obě naše dvojice kupily chybu na chybu a hosté je umně dokázali trestat, takže nebylo divu, že jsme rychle prohrávali 0:2.

Překvapivě jsme ale dokázali odpovědět hned ve trojicích a to celkem jednoznačně, Radoměřského trio pak dokonce vyhrálo první set 10:1! Po nadšeném výkonu bylo srovnáno na 2:2. Třetí dvojice napravila výpadek z minulého kola a celkem jasně nás postrčila do vedení, pak došlo na souboj singlistů. Jakub Beránek odehrál velmi pěkný zápas s kvalitním hostujícím levákem Stupkou a uspěl ve dvou setech – 4:2.

Vondráčkovo trio pak nezakolísalo a hrou bez chyb zajistilo minimálně bod pro naše barvy – 5:2. Radoměřského trojice ztratila první set, ve druhém šlapala vodu, po střídání blokaře ale uhrála se štěstím set a stejný kousek předvedla v tom následujícím (10:9,10:9). Poslední bod připsal kraťasem Honza Radoměřský – 6:2.

Vyhráli jsme zaslouženě v utkání, které se odehrávalo ve sportovním duchu. Úspěch je o to cennější, že jsme nebyli zdravotně zcela bez problémů.