24-05-2008
NK DOBŘÍŠ - SOKOL SLANÝ 4 : 6

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Dobříš se vrátila do kraje zcela zaslouženě, má velmi dobrý tým, čehož jsme si byli vědomi a naším přáním byl bod.

První dvojice domácích hrála opravdu výborně a našem duu trvalo celý první set, než si na její hru zvyklo. Nakonec jsme měli štěstí a domácí více kazili – 0:1. Druhá dvojice více střídala než hrála a neměla šanci – 1:1. Vondráčkovo trio zahrálo velmi dobře a připsalo nám rychle bod – 1:2. Radoměřského trojice pak dotáhla souboj s tou Kleisnerovou až do třetího setu, kdy za stavu 9:9 se její smečař nedokázal jakkoli dotknout míče nad sítí a domácí se štětím srovnali – 2:2. Třetí dvojice začala ve velkém stylu, nakonec ale i ona musela podstoupit třetí set, v němž už ale dominovala – 2:3.

Jakub Beránek měl velké potíže s domácím singlistou, který hrál ortodoxně 90% úderů nártem, když ale přistoupil na hru na jistotu, zvládl i tento souboj – 2:4. Druhá trojice pak napravila svůj výpadek a ohromnou bojovností přidala další bod – 2:5. První trojka měla utkání ukončit a chyběly jí k tomu dva míče, domácí se ale nevzdali a dokázali ještě otočit – 3:5.

Druhá dvojice neodehrála špatný souboj,ale domácí nástup nezastavila – 4:5. Vondráček s Radoměřským pak bojovali víc s vlastní nervozitou a váháním, nakonec je vysvobodil domácí smečař, který za stavu 9:9 míč do sítě – 4:6!

Utkání se odehrálo ve sportovním duchu (až na vbíhání volebalistů do kurtu), měli jsme sice blízko k jasnému vítězství, konečný výsledek je asi spravedlivější. Domácí táhnul skvělý Dušan Kleisner, cenu fair play by asi měl dostat Radoměřský – v prvním vypjatém souboji přiznal sako, o kterém věděl jen on sám (pokud si ho tedy Honza nevymyslel:-)