27282930

7.kolo KP - 31.5.2008

31-05-2008
Sokol Slaný - SK Úvaly 6:2

Utkání prvního s posledním mělo být jednoznačnou záležitostí, ale v jednu chvíli byl velmi blízko scénář srovnání na 3:3…

Začali jsme s přehledem, jenže druhá dvojice byla naprosto mimo a když prohrála druhý set 1:10 (díky sportovně zahozenému podání soupeřů) bylo 1:1. Trojice jsme zvládli, jenže vložená trojice byla tragická a na ukazateli skóre se objevilo 3:2. Beránek prohrával ve třetím setu singlu 6:8, ale za vydatné pomoci protihráče nám dovolil si oddechnout – 4:2. Trojice už jsme zvládli a ukončili utkání – 6:2.

Soupeři hráli osobitý nohejbal a my se nedokázali za celý zápas dostat do tempa, což bylo způsobeno i tím, že jsme se snažili dát šanci všem hráčům z lavičky. Každopádně jsme podali nejhorší výkon v sezóně…