27282930

12.kolo KP - 30.srpna 2008

31-08-2008
Tatran Sedlčany - Sokol Slaný 2:6

Po nepovedeném výkonu proti Nymburku jsme se v týdnu snažili především sehrát a to se vyplatilo. První dvojice si jednoznačně poradila s domácím duem, velmi podobně se dařilo i druhé naší sestavě – 0:2. Ještě jednoznačnější byl výsledek první trojice, která nás dostala do velmi příjemného vedení – 0:3. Druhá trojice hodně kazila, díky horší nahrávce nebodovala a nabídla soupeřům snížení na 1:3. Vložená dvojice měla ve třetím setu dost štěstí a přidala nám čtvrtý bod, vzápětí v singlu Jakub Beránek i pátý…Pak jsme dali příležitost všem hráčům, kteří jeli na nejdelší výlet v kraji, chlapci výborně uhráli první set, ve druhém a třetím už ale malinko šlapali vodu – 2:5. První trojice také střídala a ve třech setech uzavřela utkání v náš prospěch – 2:6.

Zhlédnuto: 1033 ×