13. kolo KP - 6.9.2008

06-09-2008
Sokol Slaný - MNK Dobříš 6:3

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Poté, co si Církvice s Nymburkem předehrály sobotní utkání přeložené na čtvrtek ve středu a pochopitelně uspěly, bylo na nás, abychom dali pádnou odpověď na tenhle kolotoč:-)

Hosté přijeli ve velmi silné sestavě a jelikož ani my jsme nikoho nepostrádali, byl k vidění pěkný nohejbal. Vondráček s Radoměřským hráli výborně, ale nakonec potřebovali štístko, aby uhráli třetí set na 10:9. Brůcha s Barešem to vzali přes kopírák, jen ta koncovka jim vyšla obráceně a bylo vyrovnáno – 1:1. Vondráčkova trojice bez zakolísání přejela hostující trio, jenže stejně snadno prohrála naše druhá sestava a bylo znovu srovnáno – 2:2. Ve třetí dvojici se skvěle rozehrál Lidický a my šli do vedení – 3:2. Pak neuvěřitelně v singlu Beránek a dopřál Dobříši nečekané vyrovnání – 3:3. První trojice hrála opět skvěle, navíc se dařilo znovu Lidickému a tak jsme znovu vedli – 4:3.Druhá trojice přežila klinickou smrt a nakonec dostala po dlouhé výměně dárek od hostujícího smečaře, který za stavu 9:9 ve třetím setu netrefil kurt – 5:3. Vondráček s Radoměřským se proti Kleisnerově dvojici trápili především na příjmu, podařilo se jim ale dotlačit souboj do třetího setu, kde uspěli – 6:3.

Utkání bylo hodně vyhecované, ale hrálo se velmi férově a určitě se bylo na co dívat. Závěr soutěže bude ještě hodně napínavý…

Zhlédnuto: 1088 ×