27282930

IV. kolo KP - 9. května 2009

09-05-2009
SK Úvaly - Sokol Slaný A 5:5

Do Úval jsme jeli jako favorité, a také jsme tak začali, první dvojice nedala domácím šanci – 0:1. Druhé dvojka nezvládla třetí sadu a bylo srovnáno – 1:1. Vondráčkova sestava měla hodně co dělat s domácí první trojkou a měla i štěstí – 1:2. Naše druhé trio hrálo neslaně nemastně, hodně chybovalo a nepomohlo mu ani střídání – 2:2.

Třetí dvojice prohrála první set 3:10, mladšího Beránka střídal starší, přinesl sice lepší útok, ale tragický příjem podání – 3:2. Pak přišlo to, co jsme určitě nečekali, Jakub Beránek prohrál singl, když dal asi polovinu míčů do hřiště a druhou mimo něj (tím nesnižuji kvalitní výkon domácího hráče!) – 4:2.

Naše zmrtvýchvstání režírovala Barešova trojice, která taktickým výkonem nedala první domácí sestavě šanci – 4:3. Stejně se zachovalo i naše další trio a bylo opět srovnáno – 4:4. Obrat přinesla dvojice Bareš Novák, která si ve dvou setech poradila se svými soupeři – 4:5. Dokonat obrat se nám nepodařilo, protože indisponovaný Radoměřský nedokázal ve druhém setu dodržet stanovenou taktiku – 5:5…

Během utkání jsme navršili tolik chyb, co normálně stačí na půl sezóny, někteří hráči zkrátka tento souboj nezvládli. Je ale třeba říci, že Úvaly hrají mnohem lépe, než vloni a především na domácí půdě budou nebezpečné…

Vývoj utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:5, 5:5.

Zhlédnuto: 940 ×