252627282930

V. kolo KP - 16.5.2009

16-05-2009
Sokol Slaný "A" - Sokol Mnichovo Hradiště 6:1

Celou noc pršelo a tak jsme ráno zvažovali, zda se vůbec bude hrát. Nakonec se ale podařilo hřiště připravit a mohlo se začít. Bareš s Novákem byli neustále o bod pozadu a když už dotáhli, tak okamžitě chybovali – 0:1. Radoměřský s Vondráčkem museli do třetího setu a jelikož Honza unesl tlak okolí, vyhráli naši 10:9 a srovnali na 1:1.

První trojka potvrdila, že je v dobré pohodě a zajistila nám s přehledem vedení. Druhou trojici jsme přeházeli a štěstí stálo opět při nás, když po setech 10:9,8:10 a 10:9 naši získali veledůležitý bod – 3:1. Vložená dvojice hrála lépe než minulý týden a upravila (jak jinak než ve třetím setu 10:9) na 4:1! Ve výborném singlovém představení nejprve Beránek deklasoval Šimáně, druhý set ale ztratil 9:10 a tak jsme se museli nervovat až do konce – 5:1.

Hosté se nevzdali, ale naše první trojice opět hrála s velkým přehledem a klidem – 6:1.

Soupeři sympaticky zařazují do mužstva mladé nadějné hráče – ti se dnes ukázali ve velmi dobrém světle a určitě za rok dva budou postrachem soupeřů. Výše konečného skóre byla pro soupeře přece jen poněkud krutá, ale takový už sport někdy je…

Zhlédnuto: 909 ×