252627282930

VI. kolo KP - 23. května 2009

24-05-2009
Sokol Slaný "A" - SK Šacung "B" 6:2

V utkání kola na sebe narazily dva neporažené celky a bylo se na co dívat. Obě mužstva nastoupila nejen v plných sestavách, ale i s plným odhodláním uspět.

Vondráček s Radoměřským zvítězili ve dvou setech celkem s přehledem – 1:0. Bareš a Novák se zlepšili ve druhé sadě a proti kvalitnější hostující dvojici se dostali do rozhodujícího setu…tam ale nedokázali proměnit útok za stavu 9:9 a kvalitní hostující smečař bodoval – 2:1. Vondráčkova trojice zvládla 3.set, jenže rozhozená druhá trojice nedokázala soupeřům vzdorovat – 2:2.

Třetí dvojice přestála i opakované střídání hostů a vrátila nám vedení, Jakub Beránek pak zcela vymazal v singlu Šimánka a bylo 4:2.

Zvýšení na 5:2 zařídila v pohodě hrající Vondráčkova trojice a pak už šlo spíše o hru nervů. Druhé trio naprosto nezvládlo první set, střídající Beránek s Radoměřským přinesli hru na jistotu i bojovnost a dostali se do třetí sady. Hosty držel na distanc skvělými bloky Černý a za stavu 9:9 zakončil Radoměřský skvělým úderem ven z hřiště a my mohli slavit – 6:2.

V utkání nadprůměrné úrovně jsme měli mírně navrch a lépe jsme zvládli rozhodující okamžiky…

Zhlédnuto: 1023 ×