252627282930

VII. kolo KP - 30.5.2009

30-05-2009
SK Hlavenec - Sokol Slaný "A" 3:6

V zamračeném dni jsme nejprve sportovně počkali na domácí (a dost dlouho:-)) a pak se nestačili divit…Rozdíl deseti tabulkových bodů nebyl znát, Vrtiškova dvojice porazila ve třetím setu Vondráčkovo duo (10:9) a Hlavenec vedl 1:0. Bareš s Černým nám ale vrátili stabilitu – 1:1, pak se hodně trápila naše elitní trojka (první set prohrála 4:10), ale nakonec doklopýtala ke šťastnému úspěchu – 2:1. Druhé trio bylo rozložené a neschopné, v podstatě jen sbíralo domácím míče – 2:2.

Vložená dvojice znovu skvěle splnila svoji úlohu a hned nato Beránek opět dominoval v singlu – 2:4. Domácí pak se štěstím porazili lepšící se Barešovo trio (ve třetí sadě 10:9), jenže naše první trojice nezaváhala a upravila na 3:5. Moc jsme si oddechli, když Bareš s Černým zdolali ve třech setech Vrtiškovu dvojici – 3:6.

Domácí táhl výborný Vrtiška, my první půli utkání odehráli pod obraz…Nové dresy nám nějak nesvědčily…

Zhlédnuto: 926 ×