27282930

X. kolo KP - 20.6.2009

20-06-2009
TJ Nymburk - Sokol Slaný "A" 2:6

Do Nymburka jsme přijeli snad čtvrthodinu před výkopem a bylo to znát, nebyli jsme rozhýbaní a správně nažhavení. Domácí toho uměli využít, Radoměřský s Novákem sice získali první set, pak ale dvakrát prohráli díky Brůchovým kraťasům 9:10 a hostitelé vedli 1:0. Ve druhé dvojici neměl svůj den Bareš, v následující sadě ho nahradil veterán Beránek a splnil úkol, naši získali set. Do rozhodující sady opět naskočil Bareš, ale bohužel stejnou nohou – 2:0.

Nebylo nám moc dobře, ale Vondráčkova trojice potvrdila, že má fazónu, pak Radoměřského trojice nečekaně přehrála Tučkovo trio – vynikající práci předvedl Černý na bloku a v poli několika obětavými zákroky Beránek – 2:2. Dýchalo se nám rázem lépe, zvláště když třetí dvojice odehrála svůj standard – 2:3. Beránek v prvním setu proti Očenáškovi dominoval, postupně se ale karta obracela a muselo se do třetí sady…Tam náš mladík prohrával už 6:8, ale ještě se štístkem otočil na 8:10, čímž dostal domácí hodně dolů – 2:4.

Radoměřského trojice prohrála druhý set s Brůchou 10:4, v rozhodující sadě už měla navrch a přidala nám pátý bod – 2:5. Ukončení zápasu měla na starosti Vondráčkova sestava a také se jí to podařilo ve dvou setech, byť se nedá říci, že by uspěla nějakým rozhodným způsobem – 2:6.

Po smrtícím úvodu jsme se dokázali vzpamatovat a znovu velkou bojovností a snahou dovést utkání ke dvěma potřebným bodům…

Zhlédnuto: 908 ×