27282930

XII. kolo KP - 29.8.2009

29-08-2009
Mnichovo Hradiště - Sokol Slaný "A" 2:6

Po nepovedených letních měsících, kdy jsme absolvovali jen několik nevydařených tréninků, se nezdálo, že bychom mohli odehrát slušný zápas.

První dvojice sice sebrala domácím set, pak se ale čím dál tím víc prosazovali soupeři, kteří odehráli vynikající souboj a dostali Hradiště do vedení – 1:0. Bareš s Černým, kterého jsme ráno přivezli ze svatební hostiny, projeli jednoznačně první set. Než jsme se dokázali shodnout na tom, koho z nich vystřídáme, stejně suverénně naši získali druhý set. Ve třetí sadě dokázali domácí stáhnout naše vedení a srovnat na 9:9, poslední míč ale zahrál Černý s přehledem – 1:1.

Vondráčkovo trio pak přehrálo Koškovu formaci, čímž nás dostalo do vedení, jenže zmatený výkon naší druhé trojice, které nepomohlo ani střídání, přinesl vyrovnání – 2:2.

Naše třetí dvojice zvládla i opakované střídání hradišťských hráčů a suverénně připsala další bod (poprvé jsme šli do vedení) – 2:3. Jakub Beránek pak udržoval odstup od Šimáně a zvýšil tím naše vedení na 2:4. Radoměřského trojice se pak nečekaně zvedla, proti Koškovi se prokousala do třetí sady a nezlomilo jí ani to, že prohrávala už 9:7. Poslední míč zahrál její smečař z podávací čáry mezi zkoprnělé zadáky soupeře – 2:5. Domácí pak ještě na chvíli odvrátili naše oslavy, když vedli nad Vondráčkovým triem 5:1 a 6:2, ale nakonec neuhráli ani set – 2:6.

Utkání se hrálo v duchu fair-play, domácí ale nezvládali koncovky setů, v tom jsme je převyšovali a když nám chybělo umění, nahradili jsme ho tradičně bojovností (druhá trojice). Co musíme soupeřům závidět, je krásný areál a zázemí.

Zhlédnuto: 889 ×