27282930

XIII. kolo KP - 5.9.2009

05-09-2009
Šacung B - Sokol Slaný A 6:3

V deštivém počasí jsme začali na Šacungu nečekaně nervózně, první dvojka měla problémy snad se všemi herními činnostmi a i když se dostala do třetího setu, vyšla na prázdno – 1:0. Druhá sestava hrála stejně bídně, odešla poražena dvakrát 10:9 a to už vypadalo hodně špatně – 2:0.

Vondráčkovo trio prohrálo úvodní sadu, pak už ale mělo mírně navrch a snížilo na 2:1. Druhá trojice se prokousala do rozhodující sady, vedla 6:5, pak ale neuvěřitelně zkolabovala a neudělala už ani bod – 3:1. Vložená dvojice přinutila domácí dvakrát střídat a ještě málem ztratila vedení 2:8, bod nakonec dodala – 3:2. Singl bývá naší kořistí, tentokrát ale narazila kosa na kámen, za stavu 9:9 poslal Beránek lehký míč do sítě a ve druhém setu už tahal za kratší konec – 4:2.

Druhá trojice pak míchala sestavou, opět se dostala do třetí sady a znovu v ní jednoznačně selhala – 5:2. Vondráčkovo trio nám pak po spolehlivém výkonu přineslo kýžený třetí bod, když k úspěchu potřebovalo dva sety – 5:3.

Naše druhá dvojková sestava zkoušela i střídání,ale herní projev se nezměnil, naši prohráli ve dvou setech – 6:3.

Pět setů jsme prohráli 10:9, to ale nic nemění na tom, že domácí vyhráli zaslouženě, především díky velkému množství nevynucených chyb na naší straně a nedodržení taktiky. Cestu k případné remíze nám uzavřel výborný domácí singlista…

Zhlédnuto: 941 ×