03-10-2009
Jelikož jsou Žatečtí nedostupní a my odjížděli dříve, přikládám jen naše souboje:

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

TJ Sokol Ostašov – TJ Sokol Slaný A 1:5

Do úvodního střetnutí jsme nevstoupili dobře, Novák s Barešem se dost hledali a ztratili první set. Druhý set ovládl střídající Černý, který byl skvělý v útoku i v poli, ve třetím setu už ale naši příliš chybovali – 1:0. Smutná chvíle přišla hned v další dvojici, Martin Vondráček si při obětavém zákroku v poli přivodil nepříjemné zranění kolena a musel střídat. V tu chvíli by na nás asi nikdo nevsadil ani zrušený padesátník, koneckonců asi ani my ne. Střídající Lidický ale přinesl do hry jinou kvalitu a naši ve třech setech srovnali – 1:1. Přeskupili jsme řady a Lidického trio přineslo ihned změnu skóre na 1:2, pak se druhá trojice rvala o body a vyrovnaný souboj zlomila ve třetí sadě – 1:3. Jakub Beránek byl v singlu stále o krok vpředu a zaslouženě zvýšil náš odstup od soupeřů – 1:4. Radoměřský s Černým a Novákem se proklopýtali opět třemi sety ke konečnému úspěchu – 1:5.

SKN Žatec A – TJ Sokol Slaný 3:5
V prvním setu dvojic přišel Novák vystřídat Bareše za stavu 9:9 a hned udělal rozhodující bod, další dvě sady ale byly z naší strany neslané nemastné a tak jsme opět prohráli úvodní souboj – 1:0. Radoměřský s Lidickým se sice nevyvarovali chyb, totéž ale platilo o domácích a tak bylo vyrovnáno – 1:1. Bareš, Lidický a Jakub Beránek, to byli aktéři třísetového souboje, který vyzněl v náš prospěch – 1:2. Druhá trojice měla nepřekonatelné problémy s blokem Součka a popravdě i s jeho útokem – 2:2.
V singlu povolil Beránek domácímu hráči pouhých pět míčů v součtu obou setů – 2:3.
Vedení jsme dlouho neudrželi, protože ani tentokrát druhá trojice nepřekročila svůj stín a nestačila na domácí sestavu – 3:3. Zdálo se, že se naše loďka naklání, ale opak byl pravdou, přišly velké chvíle Lidického, který svou trojici dotáhl k jednoznačnému vítězství proti Součkovu triu, po té, co se zcela přestalo dařit Barešovi – 3:4.
Poslední dvojice už byla jen o pevných nervech, naši vedli 1:5, aby během minuty připustili srovnání na 5:5, set ale získali, ve druhém herně odešel Radoměřský, nahradil ho ale bezchybně Jakub Beránek, naši z 7:5 obrátili a uspěli 9:10….vítězství bylo naše – 3:5.

Uspěli jsme zaslouženě, radost z postupu nám ale kalí vážné zranění Martina Vondráčka…
Velké poděkování patří rozhodčím, kteří se několikrát dostali pod velký tlak domácích, ale vždy rozhodovali přesně a pískali…

Zhlédnuto: 1101 ×