27282930

TJ Sokol Slaný - TJ Start Praha 2:6

03-04-2010
Vstup do druhé ligy se nám vůbec nepovedl...

Náš nováčkovský elán vzal za své velmi záhy, a to když si po několika míčích přivodil vážné zranění kolena nejlepší slánský hráč Martin Vondráček. Toho skvěle nahradil Radoměřský a vedli jsme 1:0, Bareš s Černým ale nestačili na Zajícovo duo a bylo vyrovnáno-1:1. První trojice se ale přesvědčila o tom, jak moc jí chybí lídr a prakticky neměla šanci, stejně jako druhá sestava – 1:3. Souboj zlomila nešťastná třetí dvojice, naši v klidu zvládli úvod, ve druhém setu za stavu 9:9 se hostům neuvěřitelně překulil míč na naši stranu sítě a v rozhodujícím setu herně odešel Beránek – 1:4. Tentýž hráč pak s přehledem v singlu odrovnal Zajíce a ještě vykřesal naději – 2:4. Jeho trojice pak vedla bleskově 5:1, jenže do konce svého souboje už uhrála jen 3!!! body…Výborný zápas odehrála druhá trojice, na bloku se předvedl Černý, ale po setech 9:10 a 8:10 se utkání uzavřelo na konečných 2:6.

Čtyři sety jsme prohráli 9:10, přišli jsme o Vondráčka, ale hlavně jsme udělali příliš nevynucených chyb a to nás stálo lepší výsledek, každopádně hosté si odvezli body zaslouženě.

Zhlédnuto: 929 ×