27282930

TJ Sokol Semily - TJ Sokol Slaný 6:4

11-04-2010
První utkání na hřišti soupeře nám proteklo mezi prsty...

Utkání v chladném větrném počasí nás bude asi ještě hodně dlouho strašit ve snech.

Netradičně začala naše druhá dvojice Bareš-Černý a vedla si nadmíru dobře, nesrazila ji ani ztráta prvního setu (10:9) a nakonec uhrála náš první bod – 0:1. Ještě lépe si počínali Radoměřský s Novákem a my vedli už 0:2. První trojka pak nestačila na tutéž sestavu domácích, jenže Radoměřského trio nám znovu vrátilo vedení o dva body – 1:3. Vložená dvojice předvedla stejně nešťastný výkon, jako před týdnem, opět zisk prvního setu, ve druhém za stavu 9:9 háček Beránka metr mimo, ve třetí sadě za stavu 8:8 netaktický míč Pokorného a už nebylo pochyb – 2:3.

V singlu se nedařilo Beránkovi, v rozhodující sadě ztrácel 9:7, domácí hráč ale chyboval a tak jsme opět odskočili na dvoubodový rozdíl – 2:4. První trojice pak potvrdila, že je zcela bezradná a ve vzrůstajících náporech větru jsme začali ztrácet půdu po nohama –3:4. Druhá trojice se statečně bila a dotlačila souboj do třetí sady, za stavu ale 9:9 nedosáhl domácí smečař na míč, který z výšky dopadl na pásku a svezl se po ní skoro bez odskoku na antuku – 4:4. Domácí se zlepšovali každým míčem, my naopak šli herně dolů, obě dvojice jsme prohráli ve dvou setech – 6:4.

Od poloviny utkání jsme propadli, především pak na příjmu, logicky pak útok neznamenal nebezpečí pro soupeře…

Zhlédnuto: 961 ×