27282930

TJ Sokol Slaný - TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon 6:2

17-04-2010
První vítězství ve druhé lize!!!

Po nešťastné porážce v Semilech jsme vůbec nevěděli, co od sebe máme na hřišti čekat. Hned v první dvojici se zranil zřejmě nejlepší hráč hostí a ty tak potkalo totéž, co nás v souboji se Startem. Dvojici jsme vyhráli celkem jasně, jenže druhé duo stejně jednoznačně odešlo poraženo – 1:1.

Barešovo trio pak hrálo s přehledem a vrátilo nám vedení, podobně si počínala Radoměřského trojice a my rázem vedli o dva body – 3:1.

Třetí dvojice se hodně hledala, po neslaném nemastném výkonu odevzdala úvodní sadu, střídání se ale povedlo, naši otočili průběh souboje a třetí set zcela ovládli – 4:1. Jakub Beránek odehrál singl ve velké pohodě i díky tomu, že nijak neexperimentoval a to už jsme vedli hodně nadějně – 5:1.

Barešovo trio první set nezvládlo a uhrálo jen tři body, za Lidického přišel Beránek, naši méně chybovali a vybojovali si třetí set, v něm se za stavu 9:9 nepovedlo zkrácení Barešovi a hosté živili naději – 5:2. Trochu se v nás v tu chvíli probudila vzpomínka na minulý týden, kdy jsme přišli o nadějné vedení v Semilech…

Naštěstí druhá trojice uhrála první sadu, ve druhé ještě přišla změna s posílením útoku Novákem a vyplatilo se, naši ovládli i druhou sadu – 6:2.

Utkání se odehrálo ve sportovní atmosféře, hosté přišli o kvalitního smečaře i o body…

Zhlédnuto: 1078 ×