TJ Plazy - Sokol Slaný A 6:2

24-04-2010
4.kolo II. nohejbalové ligy - 24.4.2010

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Šanci v Plazech jsme mohli mít, pokud by nás domácí favorité podcenili a my nedělali chyby. Obojí se splnilo v prvním setu utkání, pak už bohužel ne…

První dvojice jasně ovládla úvodní sadu utkání, stejně ale ztratila tu druhou a v rozhodujícím setu už přišly naše klasické chyby – 1:0. Druhé duo umřelo na příjem a nahrávku, takže se nám zdálo o debaklu – 2:0.

Naštěstí Radoměřského trojice předvedla bojovný a chytrý výkon na jehož konci bylo snížení na 2:1. Tenká linie mezi slávou a propadlištěm je vyjádřena výsledkem druhé trojice, která prohrála smolně 10:9,10:9.

Třetí dvojice neměla šanci proti vynikajícímu domácímu duu a tak se nad námi zatahovaly mraky, byť za slunného počasí – 4:1.

Beránek v singlu upravil na velmi přijatelných 2:4, pak ale druhé trojici nepomohlo ani střídání, v rozhodujícím setu na ni v podstatě stačil zcela sám Dušan Moc – 5:2. (Druhý set jsme prohrávali už 9:0,domácí hráč zřejmě nikdy neslyšel o tom, že za tohoto stavu se gentlemansky podání, možná si spíše malinko léčil bolístku z debaklu v singlu:-)

Poslední souboj jsme spíše odchodili u vědomí toho, že na vynikajícího Koška, který bodoval jak chtěl, stejně nemáme…6:2.

Vzhledem k tomu, že v některých fázích utkání jsme byli podprůměrní, je pro nás výsledek souboje ještě milosrdný…

Zhlédnuto: 993 ×