02-05-2010
5.kolo 2.nohejbalové ligy

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

K souboji nováčků jsme odjížděli bez nemocného Pokorného a domů jeli chudší o dalšího zraněného…

První dvojice nevypadala dobře, ale rozehrála se a prošla do třetího setu, tam ale po dvou chybách neuspěla-1:0. Podobný průběh měl souboj naší druhé sestavy pouze s tím rozdílem, že chyby dělali domácí-1:1.

Lidického trojici chyběl důraz v zakončení, nepomohlo ani střídání, navíc domácí smečař hrál s velkým přehledem-2:1. Radoměřského trio to ihned pekelským vrátilo i s úroky a srovnalo stav na 2:2.

Třetí dvojice nám vůbec nešla a protože výrazné zlepšení nepřineslo ani střídání, šli domácí opět do vedení-3:2. Singl začal snad dvouminutovou přestřelkou, kterou ukončil pěkným technickým míčem domácí plejer…oba hráči si vysloužili potlesk na otevřené scéně. Pak už ale strojovou hrou dominoval náš hráč a znovu bylo srovnáno-3:3.

Radoměřského trojice pak vyhrála celkem jistě první sadu, v té druhé se ale zranil Beránek, jelikož jsme už nemohli střídat, dohrál obětavě celý souboj. Naši bojovali, vyrovnali se i s drtivými smeči soupeře,ale pověstné štěstíčko se od nich odklonilo ve třetím setu, který ztratili 10:8…domácí vedli 4:3. Lidického sestava prohrála první set 10:2, do druhého přišel Novák, naši ještě chvíli šlapali vodu, pak ale trpělivou hrou získali set a šli do třetího, kde již dominovali-4:4.

Drama vrcholilo, bohužel druhé duo se na soupeře ani nedotáhlo a domácí vedli, Bareš s Černým byli po setech 10:9 a 9:10 ve třetí sadě, ale tu naprosto nezvládli a domácí mohli slavit-6:4.

Utkání se odehrálo v bouřlivé, ale slušné sportovní atmosféře, my bohužel přišli nejen o body, ale i o dalšího hráče…Šlo o velmi vyrovnaný souboj (sety 14:12), remíza by byla jistě spravedlivější…

Zhlédnuto: 869 ×