27282930

NK Dynín - TJ Sokol Slaný 6:0

15-05-2010
6. kolo 2. nohejbalové ligy

Souboj s favoritem skupiny jsme začali nadmíru dobře, Beránek s Lidickým odehráli zatím svůj nejlepší letošní zápas, ve třetím setu vedli 5:8, ale ještě ho dokázali ztratit – 1:0. Černý neměl na smeči svůj den a nepomohlo ani střídání – 2:0.

Radoměřského trojice se také dostala do třetí sady, ale tu začala ukvapeným útokem mimo kurt a pak už se vezla – 3:0. Barešovo trio nemělo valné šance na úspěch, domácí si s ním dělali co chtěli – 4:0.

Vložená dvojka dopadla ve třetím setu stejně, jako ten den my všichni, takže bylo jasno – 5:0.

Nejlepším soubojem dne byl singl, v první sadě nestačilo Beránkovi ani vedení 1:5, druhý získal 1:10, ve třetím setu vedl 5:8, ale po dvou chybách na příjmu a vynikajících míčích bývalého extraligisty Kozla, ztratil zápas, v němž byl mírně lepším hráčem – 6:0.

Porážka byla jednoznačná, nicméně sami, bez valného přičinění domácích, jsme se připravili o dva body. Určitě jsme hráli proti nejkvalitnějšímu celku v soutěži…

Zhlédnuto: 994 ×