252627282930

TJ Sokol Slaný - TJ Peklo 4:6

20-06-2010
12.kolo 2.nohejbalové ligy

Tradiční výsledek, tradiční nemohoucnost a chyby…O všem rozhodla už první dvojice, kdy jsme neproměnili dva mečboly. Radoměřský s Pokorným vyhráli jasně první set, ve druhém ztratili vedení 9:8, ve třetím dokonce 9:7 a když se přidala chyba trenéra, který nevzal time, byla na straně hostů veselice – 0:1. Druhá dvojice neměla šanci a hosté tak vedli překvapivě snadno 0:2. Lidického trio prohrálo první set, ve druhém odešel z hřiště chybující Radoměřský, kterého nahradil Beránek a naši nezměrnou bojovností souboj zvrátili – vynikající výkon ale předvedl na útoku Lidický – 1:2. Zpět na zem nás posadila druhá trojice, která se topila ve vlastních nepřesnostech a hosté nemuseli vyvinout velké úsilí – 1:3. Ve třetí dvojici se vystřídali tři hráči, ale praktický vliv na výsledek to nemělo – 1:4. V singlu hosté neměli šanci a to i přes to, že se Beránkovi nedařilo tak, jako jindy – 2:4. Tím se nastartovala naše stíhací jízda, Lidický si prosadil do trojice zpět Radoměřského a ten se odměnil kvalitním výkonem v poli a především na útoku. Naši porazili hostující elitní trio v poměrně nervózním a vypjatém souboji a snížili na 3:4. I v následující bitvě trojic se hodně diskutovalo a byly napadány verdikty rozhodčích, muselo se až do třetího setu a ten lépe zvládla naše sestava – 4:4. Bohužel jsme nedokázali využít toho, že hostující smečař byl z posledního souboje hodně dole, našimi chybami jsme ho dostali do hry a hosté vedli – 4:5. Bareš s Novákem se prosmýkli do třetího setu, ale nezvládli ho psychicky, když už měli mít navrch, tak přišel špatný příjem či nahrávka, stejně jako nevýrazný útok. Set uhrálo Peklo 8:10 a nám zbyly oči pro pláč – 4:6.

Tentokrát vyhrálo šťastnější družstvo, na to se ale nikdo ptát nebude…

Zhlédnuto: 891 ×