252627282930

TJ Sokol Mnětice - TJ Sokol Slaný 6:3

29-08-2010
13.kolo 2.nohejbalové ligy

Tak, jak jsme se o prázdninách věnovali tréninku, tak jsme i utkání zahájili…čili tragicky. První dvojice sice v prvním setu vedla,ale z výhody dokázala udělat nevýhodu a stejně se prezentovala i v druhém setu (co naplat, že oba prohrála velmi těsně) – 1:0. Druhá dvojice byla malinko pro legraci, Novákovi v silném protivětru nešel příjem, ale ani střídání nepomohlo – 2:0. Střídalo se i Barešově trojici, která získala ve dvou setech jen 9 bodů a tak bylo hrozivé skóre 3:0. Druhou trojici jsme postavili na zkušenosti a přineslo to své ovoce, naši s přehledem získali první set, rozhodující set ale uhráli se štěstím – 3:1.

Vloženou dvojici si naši museli vydřít, jak hloupě přišli za stavu 9:9 o první sadu, tak podobně získali tu rozhodující, když domácí smečař neomylně trefil kurt…jenže ten vedlejší…3:2.

Singl hrál Beránek na jistotu a opět předvedl několik velmi pěkných úderů, soupeře donutil i ke zlostnému zakopnutí míče (bez karty!). Domácí hráč se ani nezúčastnil závěrečného podávání rukou po zápase, což by se asi nemělo stávat…Singlem jsme vyrovnali na 3:3 a psychická výhoda měla být na naší straně, opak byl ale pravdou, obě trojice jsme prohráli ve třech setech a poslední dvojici po nevalném výkonu – 6:3.

Zahráli jsme snad nejhorší utkání ve druhé lize, vyrovaný souboj rozhodlo méně individuálních chyb na straně domácích. Tajně jsem doufal, že k souboji o poslední místo přistoupí někteří spoluhráči lépe a myslím tím i životosprávu…

Zhlédnuto: 951 ×