TJ Sokol SDS Exmost Modřice B - TJ Sokol Slaný 5:3

12-09-2010
1. kolo play-off

V Modřicích jsme si příliš nadějí nedělali, nakonec ale překvapení nebylo příliš daleko…

Bareš v prvním setu za stavu 9:9 zvolil kraťas, ale ten mu nevyšel, ve druhé sadě už naši byli horší – 1:0. Druhé duo muselo brzy střídat, protože se nedařilo na příjmu Novákovi, toho nahradil Beránek a naši obětavou a trpělivou hrou vyrovnali – 1:1. První trojice domácích pak deklasovala tu naši, která marně točila hráče – 2:1. Druhé trojice se v prvním setu spíše okoukávaly, ta naše se však ve druhém setu ověřila, že také umí a potvrdila to i v rozhodující sadě – 2:2.

Singl, to byl souboj jak na houpačce, první náš, druhý stejným poměrem míčů pro domácího plejera, ten však nezvládl nástup do třetího setu a my překvapivě vedli – 2:3.

Domácí trojice pak nenechala nikoho na pochybách, že si jde pro vyrovnání – 3:3. Dá se říci, že následně došlo ke klíčovému souboji, naše trojka prohrála ve dvou nesmírně vyrovnaných setech a Modřice šly do vedení – 4:3.

Poslední dvojice byla opět naprosto vyrovnaným soupeřem domácím borcům, ale závěry setů nezvládla – 5:3.

V rozhodujících okamžicích se domácí mohli opřít o větší kvalitu na útoku a tak jsme najeli 500 kilometrů celkem zbytečně…

Zhlédnuto: 992 ×