TJ Sokol Slaný - TJ Sokol SDS Exmost Modřice B - 4:5

19-09-2010
Play-out 2.ligy

Jeden jediný míč nás dělil od prodloužení série…

Do utkání o vše jsme nevstoupili špatně, Bareš s Černým získali první sadu, pak ale začali mít navrch spolehlivěji hrající hosté – 0:1. Druhá dvojice se držela jen do poloviny setu a nepomohlo jí ani střídání – 0:2.

Barešova trojice přišla příliš pozdě na úspěšnou taktiku a chybělo jí i trocha štěstí, když za stavu 9:9 šel smeč do bloku a těsně do našeho pole – 0:3. Radoměřský vzal na sebe odpovědnost v druhé trojici a když ho podpořil Lidický, měli jsme první bod – 1:3.

V singlu hosté překvapivě nepostavili velmi kvalitního singlistu z minulého týdne a nahradili ho Michalem Janebou. I on vzal Beránkovi set, ale v závěru už trochu šlapal vodu – 2:3. Úspěch nám dodal sebedůvěru, takže Barešova trojice ohromnou bojovností a pestrostí v zakončení přehrála Rosenbergovo trio – 3:3. Byli jsme na koni a tak druhou trojici nesrazil do kolen ani další smolně ztracený set 9:10. Naši nekazili a kvalitně útočili – 4:3.

Poslední dva souboje už byly hodně o pevných nervech, po prvním setu nahradil v naší dvojici Černého veterán Beránek, ale ani on nepomohl k obratu – 4:4. Bitvu o vše skvěle rozehráli Radoměřský s Beránkem, v první sadě vyprovodili soupeře z kurtu jasně 10:4, ve druhém setu pak naši měli za stavu 9:9 tři útoky, ten poslední zachránil Janeba zázračně patou a jeho kolega nekompromisně zakončil z voleje…Třetí set byl opět zcela vyrovnaný, bohužel lídrovi dvojice se přestalo dařit, za stavu 8:9 hosté velmi ukvapeně hlavičkovali na naši stranu kurtu, náš hráč v klidu přijal nártem a míč zmizel daleko v autu…4:5. Popadali jsme v zoufalství na antuku…

Skvěle se ve trojici předvedl Bareš, všichni si sáhli až na dno sil…zvldáli jsem souboj i po taktické stránce, oproti minulému utkání jsme soupeře dokázali přehrát, tentokrát ale uspělo šťastnější mužstvo….

Zhlédnuto: 1056 ×