27282930

3. kolo KP mužů - 30.4.2011

30-04-2011
NK Dobříš - Sokol Slaný 3:6

Do města spisovatelů jsme přijeli s několika hráči, kteří měli zdravotní problémy a tak jsme poněkud improvizovali se složením jednotlivých uskupení. Úvod jsme ale zvládli, když Radoměřský s Beránkem bez obtíží přehráli domácí duo – 0:1. Lepší dvojice domácích si ale poradila jak s Barešem a Novákem, tak i se střídajícím Černým – 1:1. Trio Lidického se dost natrápilo na to, aby zvládlo souboj s domácí sestavou, ale nakonec nám bod připsalo – 1:2. Druhá trojice nezvládla koncovku třetího setu (9:9) a domácí opět srovnali – 2:2.

Třetí dvojice dlouho tahala za kratší konec, ale když už se zdálo, že dojde na střídání, přišlo postupné zlepšování a druhý set už byl zcela v naší moci – 2:3. V singlu jsme počítali s dalším bodem, Beránek ale ztratil první set, druhý sice vyhrál a ve třetím vedl 7:5,ale nakonec souboj ztratil…Nedá se vyhrát, když nedokáže hráč přehodit síť či trefit hřiště – 3:3.

To pro nás byla hodně studená sprcha, podařilo se nám ale překopáním první trojice získat znovu vedení a pak spolehlivým výkonem Lidického sestavy utéct domácím na rozdíl dvou bodů – 3:5. Závěr obstarali Černý s Barešem, kteří svůj úkol zvládli, byť oku to moc nelahodilo – 3:6.

Utkáním jsme se protrápili a byť se to nezdálo možné, hráli jsme ještě hůř než před týdnem…

Zhlédnuto: 760 ×