252627282930

4.kolo KP - 7.5.2011

08-05-2011
TJ SOKOL SLANÝ - TJ SOKOL VLAŠIM 6:1

Sokoly z Vlašimi zdobila pěkná remíza z Vrdů a tak jsme byli docela zvědavi, co nás čeká, jedinou zkušenost s tímto celkem jsme totiž měli jen ze zimního turnaje ve Strašecí (pro nás kladnou). Navíc nám chyběl smečař Novák, takže jsme měli menší možnost ovlivňovat běh střetnutí…

Utkání odstartovala naše dvojice Radoměřský-Beránek a jelikož měla celou dobu navrch, dostala nás do vedení – 1:0. Bareš s Černým nás pak napínali o něco více, přesto proti kvalitnější dvojici hostů také uspěli – 2:0.

Sérii soubojů na dva sety zkompletovala Lidického trojice, která po taktickém výkonu přehrála Nápravníkovo trio – 3:0. Za tohoto stavu si odbyl v druhé trojici premiéru mezi dospělými mladý Lidický a vůbec si nevedl špatně, bohužel méně se dařilo jeho spoluhráčům a když nepomohla ani častá střídání, hosté překvapivě snížili – 3:1.

Třetí dvojice byla opravdu bídná, rozhodlo se ale v prvním setu, který naši prohrávali už 6:9, jenže hosté chybovali a znervózněli, takže jim tato sada protekla mezi prsty. Druhý set již domácí zvládli o poznání lépe – 4:1.

Že náš singlista zatím marně hledá formu z loňské sezóny se potvrdilo i tentokrát, s Nápravníkem v prvním setu pokazil spoustu míčů a ztratil ho 9:10, což nám oživilo vzpomínky na jeho prohru v Dobříši. V druhé sadě povolil protihráči jediný bod a nervózní třetí zvládl, když několika údery vzpomněl na lepší časy – 5:1.

V posledním triu vystřídal Lidického spoluveterán Beránek a naši si v pohodě dokráčeli pro poslední bod – 6:1.

Hosté byli nekonfliktní, utkání se odehrálo v poklidné atmosféře, určitě jsme ale měli možnost vidět, kde nás tlačí bota a je těch míst hodně.

Zhlédnuto: 760 ×