27282930

6. kolo KP - 21.5. 2011

22-05-2011
TJ SOKOL SLANÝ - TJ SOKOL N.STRAŠECÍ 6:1

Hosté přijeli bez zraněných matadorů Jirky Ledviny a Franty Viedemanna a bylo to na nich hodně znát…

První dvě dvojice jsme získali bez výraznějších potíží a tak jsme dali ve trojici šanci mladému Lidickému. Ten určitě nijak nezklamal, přesto hosté ve třísetovém souboji snížili na 2:1. To napravila Barešova trojice, kde si po střídání zahrál i Martin Vondráček a pomohl k obratu tohoto souboje – 3:1.

Ve dvojici s juniorem Lidickým už to tolik nešlo, po ztraceném prvním setu nastoupil Lidický starší, naši se štěstím uhráli druhý set a ten rozhodující si pohlídali – 4:1.

V singlu povolil Beránek soupeři celkem jen šest míčů a posunul nás ke konci utkání – 5:1.

Sestava Lidický-Lidický-Beránek pak odevzdala úvodní sadu, pak ale byla lepší ve všech herních činnostech, mladý Lidický se předvedl několika velmi vydařenými útoky – 6:1.

Utkání postrádalo napětí, hosté bez několika hráčů základní sestavy neměli šanci…

Zhlédnuto: 762 ×