9.kolo KP - 11.6.2011

12-06-2011
TJ Loko NYMBURK - TJ SOKOL SLANÝ 5:5

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Do Nymburka jsme jeli s tím, že musíme přivézt nějaké body, nejlépe dva. Domácí po ztrátě s celkem Vrd si také nemohli dovolit další klopýtnutí a tak se hrálo na doraz.

Beránek s Radoměřským získali první sadu, pak však prvně jmenovaný vadl na útoku a když nepomohlo ani střídání Lidickým, bylo na světě vedení domácích – 1:0. Vondráček s Novákem potřebovali na Očenáškovu dvojici jen dva sety a bylo srovnáno – 1:1. Brůchova trojice pak byla lepší té naší jen v prvním setu, pak střídal Bareše Vondráček a jelikož se předvedl velmi podobně, jako v době, kdy neomylně devastoval soupeřovo území, šli jsme do vedení – 1:2. Pak předvedla Lidického sestava souboj, v rozhodující sadě za stavu 9:9 dokázal domácí mladík Čejka přetavit nepřesnou nahrávku v geniální patu a bylo 2:2.

Pak předvedl Láďa Janšta skvělou práci na bloku i v útoku a naše dvojice Bareš-Černý nevěděla, co má hrát, druhou sadu už ale slánští zvládli a pak přišlo očekávaných 9:9…Naši chybovali v nahrávce, domácí sice také, ale Janšta míč za sítí zřejmě zahrál-byly z toho emoce, protože náš sudí pískl míč pro nás, nakonec byl bod přiznán domácím a zase vedl Nymburk – 3:2.

V singlu předvedl Beránek, že se musí bát hlavně sebe, když vyhodil několik útoků mimo hřiště a hodně pomohl Čejkovi ke zisku první sady. V té následující změnil styl hry, domácí hráč spadl o level dolů a stejně to bylo i v rozhodujícím setu – 3:3. Každopádně byl k vidění výborný souboj, k čemuž přispěli oba aktéři…

Brůchova trojice pak sehrála s Lidického sestavou vyrovnanou partii, naši ale měli ve třetím setu více klidu a tentokrát předvedl skvělou patu na závěr Radoměřský – 3:4. Vondráčkova partička pak trochu napínala naše nervy, první sadu uhrála 9:10, ve druhé ale hrála skvěle, vynikající představení odehrál Novák, v poli několikrát zachránil neuvěřitelné míče a určitě by si zasloužil standing ovacion – 3:5.

Vydané síly z trojice pak bohužel trochu Martinovi chyběly v deblech, navíc Brůcha bodoval celkem neomylně a naši celý souboj jen dotahovali – 4:5. Radoměřský s Beránkem prohráli 10:8, 10:9 a není třeba hledat výmluvy, domácí prostě hráli lépe – 5:5.

Nedokázali jsme domácí dorazit, ale totéž se stalo Hradišti i Vrdům, což naznačuje, že Nymburk má dvojice kvalitní. Utkání se odehrálo bez výraznějších excesů, což v minulosti nebývalo pravidlem…Asi stárneme:-)

Zhlédnuto: 797 ×