27282930

10.kolo KP - 18.června 2011

18-06-2011
TJ SOKOL SLANÝ - NK DOBŘÍŠ 6:2

Celo noc pršelo, ale naštěstí ne tak intenzivně, abychom nedokázali připravit hřiště na souboj s Dobříší. Hosté přijeli jen v šesti, ale odevzdaní určitě nebyli…

Přesvědčila se o tom naše první dvojice, která mimo části druhého setu, kdy otočila nepříznivý vývoj (aby 4 chybami v řadě nakonec prohrála), byla neustále o krok pozadu – 0:1. Druhá dvojice tím pádem byla trochu pod tlakem,ale chlapci si to nepřipouštěli a vyrovnání zajistili celkem s přehledem – 1:1.

Lidického dvojice si neuměla poradit s razancí Machuty a pak také s vlastním útokem – 1:2. Vondráčkovo trio pak horší sestavě hostí nedalo šanci, ve dvou setech opět vrátilo utkání na začátek 2:2.

Vložená dvojice Radoměřský – Beránek povolila soupeřům v úvodní sadě jen dva body, prvně jmenovaný pak ale musel pro zranění odstoupit, do druhé sady naskočil mladý Lidický a určitě nezlamal – 3:2.

Beránek měl v singlu oplácet Machutovi prohru z Dobříše, v první setu šlo ještě o vyrovaný souboj, ve druhém už náš hráč ovládl hru a soupeř získal jen dva míče – 4:2.

Zraněného Radoměřského nahradil ve trojici Bareš a vedl si nadmíru dobře, podobně to šlo jeho spoluhráčům, takže nám chlapci připsali pátý bod – 5:2. Vondráčkovo trio nezvládlo první sadu (9:10), dvě následující už ale byly zcela jasně v domácí režii – 6:2.

Začátek byl z naší strany špatný, postupně jsme se ale zlepšovali a tak oslabení hosté odjeli bez bodu…

Zhlédnuto: 824 ×