Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

12. kolo KP - 3.září 2011

04-09-2011
TJ Sokol Slaný - TJ Sokol M.Hradiště 5:5

Na utkání prvních třech celků KP by sázkové kanceláře nepřijímaly sázky, protože každý by výsledek věděl předem…remíza jasná:-)

Střetnutí začala velmi podobně jako to v Hradišti,jen v obráceném gardu, rychle jsme vedli 2:0 a jeden míč nás dělil od bodu třetího…Vondráček s Radoměřským si s elitní dvojicí Košek-Šimáně vyměnili sety a v tom rozhodujícím předvedli skvělý závěr – 1:0. To hosté určitě nečekali a možná se to odrazilo i na výkonu jejich druhé dvojice, která odešla z kurtu už po dvou setech – 2:0. Nutno dodat, že tady odehrál skvělý part Mirek Černý.

Šimáněho trojice pak dostala od Lidického sestavy v prvním setu naloženo 10:3 a vše vypadalo náramně dobře, hosté pak střídali, zlepšili se a za stavu 9:9 přišel zlomový okamžik, možná pro celé utkání, Lidický si odpustil blok a Šimáně se nemýlil. Našim spadl řemen a ve třetí sadě už byli o dva kroky pozadu – 2:1. Koškova trojice pak rozstřílela naši druhou a naše vedení bylo minulostí – 2:2.

Začínalo se od nuly, ale opět jsme byli na koni my, hosté měli vloženou dvojici naprosto neproduktivní a naši se příliš nemýlili – 3:2.

V singlu mezi Šimáněm a naším Jakubem Beránkem šlo především o to, jak vydrží zdraví domácímu borci…ten už v polovině první sady začal kulhat, ale nakonec trpělivou a spolehlivou hrou dokázal neuvěřitelné – ve dvou setech nám připsal další bod – 4:2.

Bohužel pro zápas trojic byl už výrazně limitován, byť proti výbornému Koškovi by asi stejně nemělo naše trio šanci – 4:3. Bylo nám zcela jasné, že vyhrát můžeme jen tehdy, pokud Vondráčkova sestava porazí tu Šimáněho. Naši se potýkali s nepřesnostmi a kvalitní obranou soupeře, nakonec ale dotáhli ztrátu ve třetím setu, jenže hostující smečař se opět nezalekl stavu 9:9 a zkráceným míčem srovnal na 4:4.

Pak už šlo o normální matematiku, byť nám do ní hosté přisypali pár neznámých, Radoměřský s Vondráčkem si v první sadě s hostujícími mladíky poradili, ve druhé měl ale prvně jmenovaný potíže s nahrávkou a nakonec střídal, hosté srovnali, do rozhodujícího setu šel opět Honza a i když všichni kroutili hlavami nad neuvěřitelnými zákroky soupeřů v poli, domácí duo uspělo – 5:4.

Stejně jako v Hradišti jsme měli mečbol, tentokrát ale velmi těžký…Černému se nedařilo hrát ani na 10% ranního výkonu a navíc hosté byli prakticky bezchybní – 5:5.

Remíza nás prakticky odstavila od možnosti usilovat o kvalifikaci a z tohoto pohledu je to výsledek neúspěšný. Ale vzhledem k tomu, že jsme nastoupili se zraněnými (a nedoléčenými) hráči, kteří celé prázdniny netrénovali, jde o úspěch.

S výjimkou vložené dvojice šlo o skutečně kvalitní utkání a byť šlo o hodně, odehrálo se ve sportovní atmosféře…

Zhlédnuto: 929 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther