7. kolo KP - 26.5.2012

26-05-2012
Sokol Slaný - Nohejbal Kostelec 6:1

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Hosté přijeli s velkým předstihem, my se dávali dohromady na poslední chvíli, ze základní sestavy chyběl Martin Novák a proto jsme museli udělat některé změny.

Tradičně ale hráli Vondráček s Radoměřským a v prvním setu udělali několik nevynucených bodů:-) Ten druhý už tak jednoduchý neměli, ale dokázali ho uhrát – 1:0. Místo Nováka přišel k Černému Bareš a opět tak spolu hráli naši a nikdo se tedy nedivil, že tradičně vyhráli třetí set 10:9, čímž nás dostali do dvoubodového vedení – 2:0. Lidického trio pak odevzdalo po nemastném neslaném výkonu první sadu Ježdíkově sestavě, další dva sety už ale spíše uvzdorovalo – 3:0. Do druhé trojice naskočil k Vondráčkovi Radoměřský a souboj měl stejný průběh, hosté byli navíc takticky velmi dobře nachystáni a naši je zlomili až ve třetí sadě několika skvělými útoky Vondráčka – 4:0.

Do vložené dvojice šli už tradičně Lidický s Beránkem, našich veteránů, prvně jmenovanému se vůbec nevedlo na útoku, přesto se naši prokousali do rozhodující sady, v ní ale získali jediný bod – 4:1. Beránek pak narazil na hostujícího Bílka, který přijímal podání z voleje, ani tento netradiční přístup mu ale nepomohl, náš hráč totiž hrál koncentrovaně a velmi jednoduše – 5:1.

Do Lidického trojice pak nastoupil veterán Beránek, po dvou nepovedených nahrávkách předvedl několik obětavých zákroků v poli a naši povolili v první sadě hostům jen tři míče. Druhý set už byla vyrovnanější, domácí ale měli více klidu v koncovce – 6:1.

Utkání proběhlo ve sportovní atmosféře, bez vypjatých momentů a konfliktů, hosté vůbec nehráli špatně a možná mohli odjet s přijatelnějším výsledkem. Příští sobotu dohráváme odložené utkání s Nymburkem…

Zhlédnuto: 714 ×