27282930

8.kolo KP - 2.června 2012

02-06-2012
Sokol Slaný - Sokol Nové Strašecí 6:2

Strašecí mělo být soupeřem na rozehrání před odpolední dohrávkou s Nymburkem, nakonec ale bylo vše úplně jinak…

Vondráček s Radoměřským se v prvním setu dost hledali, zaslouženě ho také prohráli, ten druhý zase velmi snadno získali a tak se šlo do třetí sady. V té měli naši neuvěřitelné štěstí, po řadě útoků na obou stranách uhráli bod domácí – 1:0. Druhá dvojice hrála stejně, jen druhé dva sety získala 10:9, je ale třeba říci, že kdyby vedlo Strašecí o dva body, divit bychom se nemohli – 2:0. Lidického trio se dost trápilo a ,světe div se, druhý set získalo jak? V poměru 10:9, což znamenalo zvýšení našeho náskoku na 3:0. Hosté ale nesložili zbraně a jejich trojice s kvalitním blokařem Somolem nepustila Vondráčkovu sestavu skoro k ničemu, nepomohlo ani střídání nahrávače – 3:1.

Nepárová část nám vyšla, Beránek s Barešem nedali hostující sestavě ani sebemenší naději na úspěch a prvně jmenovaný pak splnil povinnost v singlu proti chybujícímu Gašperovi – 5:1.

Lidický odpočíval, Bareš a po něm Radoměřský se s oběma Beránky v poli snažili přechytračit Somolovu trojici, jenže nezvládnutý třetí set znamenal snížení – 5:2. Pak proti slabší sestavě hostů předvedla Vondráčkova trojice, že má do optimální pohody přece jen daleko a opět ubojovala poslední set utkání o jeden míč – 6:2.

Hosté překvapili koncentrovaným výkonem a opravdu kvalitní hrou, my zase množstvím nezvládnutých situací a nejistých zákroků…

Zhlédnuto: 821 ×