Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

5.kolo KP - 2.června 2012 dohrávka

02-06-2012
Sokol Slaný - Lokomotiva Nymburk 6:1


Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Na utkání s Nymburkem nepotřebujeme žádnou zvláštní motivaci, byť je pravda, že už nějakou dobu nejsou naše vzájemná utkání nijak vypjatá a nervózní. Nymburk doma dopoledne deklasoval Kostelec, my s obtížemi přehráli Strašecí a tak jsme do utkání nevstupovali s přehnaným optimismem.

Vondráček s Radoměřským se prokousali do třetí sady a tam si vybrali svou porci štěstí, když poslední míč souboje hraný hosty jel po pásce a pak spadl na jejich stranu – 1:0. Černý s Novákem pak proti Očenáškovi s Tučkem tahali za kratší stranu provazu, protože si nedokázali poradit s technickými míči prvně jmenovaného, ani se dostat k síti a řádně zakončit – 1:1. V souboji trojic pak Lidický uzavřel první set neuvěřitelně přesným míčem, ve druhé sadě se pak naši dokázali prosadit proti úpornému stylu hostů a bylo 2:1. Krásný souboj Vondráčkovy a Tučkovy trojice se rozhodoval ve třetí sadě, naši pozměnili rozestavení i taktiku a to jim, i za přispění pověstného štěstíčka, přineslo úspěch – 3:1. Zápasová matematika začala hovořit pro nás…

Beránek s Barešem pak sehráli zvláštní střetnutí s hostující dvojicí. I když byli naši papírově silnější, hosté se jich v prvním setu velmi úporně drželi – 4:1. V singlu dokazoval hostující Očenášek, že si s míčem stále rozumí, udělal ale dost chyb při útoku a Beránek naopak vyběhal několik neuvěřitelných míčů, což se nasčítalo do vítězství ve dvou setech – 5:1.

Lidický ve své trojici několikrát ukázal, že je pořád velmi platným hráčem na útoku a když se k němu přidal lepšící se Radoměřský s několika razantními útoky, naši excelovali i proti kvalitní Tučkově trojici – 6:1.

Odpoledne se potvrdilo, že se soupeřem roste výkon a jelikož hostům chybělo štěstí, které sedělo na naší straně kurtu, bylo o vítězi rozhodnuto. Jedinou smůlou dne byl míč napíchnutý na vrata, ale my víme, že tato politováníhodná událost se stane maximálně jednou za deset let :-)

Zhlédnuto: 838 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther