11-06-2012
Šacung Benešov 1947 - TJ Sokol Slaný 1:6

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Na Šacungu jsme měli možnost prohlédnout si zázemí extraligového celku a kdysi prvoligové benešovské fotbalové hřiště.

V souboji prvních dvojic měla mírně navrch ta naše, kde Černý hrál jako na tréninku, čili velmi dobře – 0:1. Domácí obětovali levé křídlo (druhou dvojici) a naši toho uměli dokonale využít, předvedl se Radoměřský, který prakticky neomylně nahrával i zakončoval – 0:2. Lidického trio pak nedokázalo najít recept na Ptáčkovu sestavu, především pak pochytat v poli více jeho útoků. Naši se dostali do třetího setu, tam ale jen sbírali míče – 1:2. I druhý souboj trojic byl třísetový, tady se zase naši hráči dlouho obranu Kandy, který se v útoku prezentoval drtivými smeči. Nakonec ale dominovala zkušenost a my domácím odskočili – 1:3.

Třetí dvojice domácích hrála výborně, ve druhé sadě už ale benešovští odpadli a Bareš s Beránkem mohli předvést i několik akcí pro oko diváka – 1:4. To, že jsme v pohodě, demonstroval v singlu Beránek, který nedal chybujícímu soupeři naději a nám zajistil klid do dalšího souboje – 1:5.

Do trojice nastoupil dorostenec Lidický a v prvním setu se hledal, naši ale uspěli a druhou sadu už hráli v mnohem větší herní pohodě – 1:6.

Domácí mají problémy se zraněnými hráči, ke konci už kulhal i tahoun Ptáček a tak jsme uspěli lehčeji, než bychom před utkáním čekali. Jak na tom jsme doopravdy, to se ukáže až v sobotu, kdy nás čeká rozjetý celek Českého Brodu…

Zhlédnuto: 692 ×