252627282930

10.kolo KP - 16.6.2012

16-06-2012
TJ Sokol Slaný - TJ Český Brod "B" 6:1

Utkání s rezervou extraligového týmu pro nás bylo velmi důležité, v případě neúspěchu by se na nás totiž mohli hosté dotáhnout a vzhledem k tomu, jaké výsledky dosahovali, nebyla to možnost nereálná. Naštěstí jim v sestavě chyběl hráč A týmu Sýkora, ale i tak jsme si museli vítězství tvrdě odpracovat.

Radoměřský s Vondráčkem měli pomalejší rozjezd, časem ale získávali mírně navrch a ve dvou setech 10:7 a 10:7 uspěli – 1:0. Ve druhé dvojici si soupeři vybrali Černého, ten ale opět předváděl neuvěřitelná zakončení a i jeho dvojice hrála jen na dva sety – 2:0. Hosté nás přibrzdili v souboji trojic, Beránkovi se nedařila nahrávka a Lidický se zúčastnil několika až tragikomických situací, navíc hostům vyšlo vše, do čeho kopli – 2:1. Vondráčkovo trio se prohnalo první sadou jako uragán, ve druhé soupeři hru umně rozdrobili, ale na úspěch jim to stejně nestačilo – 3:1.

Nepárová část nám v poslední době vychází, Bareš s Beránkem se nenechali zneklidnit ani střídáním hostů, druhý set vyhráli dokonce 10:1 – 4:1. V singlu se hostující Čachotský snažil, ale v součtu uhrál na Beránka jen osm bodů – 5:1.

Jakou roli hraje psychika, se ukázalo v posledním souboji, naši dokázali uhrát koncovku prvního setu na 10:9 a ve druhém museli úmyslně zahodit podání, když vedli už 9:0. Hosté sportovně oplatili stejnou mincí a bylo dohráno – 6:1. Tady se celá naše trojice rehabilitovala za výpadek z úvodu zápasu a Lidický v útoku několikrát předvedl sebejisté zakončení.

Brod měl v utkání pěkné momenty, zároveň ale dost pokazil a my toho uměli využít…

Zhlédnuto: 846 ×