16.9.2012

20-09-2012
Turnaj dvojic dorostu

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Za účasti celkem 5 družstev se uskutečnil turnaj dvojic v Čelákovicích, pochopitelným systémem každý s každým. Naši borci zahájili své učinkování zápasem s jedním ze spolufavoritů z Chabeřic. V prvním setu jsme se bohužel nevyvarovali zbytečných chyb a naší největší slabé stránky – špatného příjmu podání. I přes tyto chyby byl výsledek prvního setu poměrně příznivý 8:10. Ve druhém setu již však o hlavu vyšší soupeři dominovali a přehráli naši dvojici 4:10. Měli jsme možná až přílišný respekt ze soupeře.

V dalším utkání nás čekal opět těžší soupeř ze Zaječova. Málo vídaná dvojice 2 leváků ze Zaječova udělala v prvním setu méně chyb a vyhrála jasně 4:10. Ve druhém jsme kladli statečný odpor, ale bohužel se nám nepodařilo udržet slibný náskok o 2 body a dvěma zbytečnými chybami na příjmu jsme v závěru setu ze stavu 8:8 soupeřům vítězství 8:10.

Zbylá 2 utkání jsme sehráli s týmy A a B domácích. Zde šlo spíše o to udržet koncentraci v boji s mladšími soupeři a dotáhnout zápasy v klidu do vítězného konce. To se nám nakonec i podařilo – s Čelákovicemi B 10:3, 10:4, s Čelákovicemi 10:5, 10:8. V závěrečném utkání se po boji podařílo týmu Chabeřovic porazit Zaječov a zvítězit tak v celém turnaji. Druhý tedy skončil Zaječov, Sokol Slaný na místě třetím, na čtvrtém dále Čelákovice A a na pátém Čelákovice B.

Na našich hráčích bylo znát tréninkové manko.

Zhlédnuto: 540 ×