27.10.2012

28-10-2012
KVALIFIKACE O II.LIGU 2013 ODPOLEDNE

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Odpolední program začal soubojem Varů s Chotyní, to jsme již byli na opulentním obědu, což se ukázalo jako přinejmenším nešikovné. Když jsme se po hodině vrátili s plnými břichy, potkali jsme Bláhu s Dvořákem a na ukazateli skóre svítilo 4:0…Po chvíli dohadování jsme přistoupili na začátek utkání od 14:30, byť se někteří z nás sotva hýbali. Je ale třeba říci, že i kdyby soupeři snědli dva vypasené býky a my měli jen cereálie, s výsledkem by to moc nehnulo…

SK Liapor WITTE Karlovy Vary – TJ Sokol Slaný 5:1

Úvod utkání, vlevo Bláha-Dvořák, vpravo Bareš-Radoměřský, podívaná neveselá:-) Na naší straně chyby v příjmu a na útoku, na druhé straně strojová přesnost, co útok, to bod. Bareše střídal Beránek, který pozvedl hru v poli, udělal bod na útoku, jinak ale stejná beznaděj. Smečovat na ustupujícího Bláhu je stejně marné, jako snaha okresního šachisty dát Kasparovovi sedmým tahem mat – 1:0. Vondráček s Novákem musí být ještě teď hodně smutní, získali první sadu, pak už ale ztráceli půdu pod nohama a předváděli spousty nevynucených chyb, navíc Kubát v poli úžasně četl hru a stál vždy tam, kam naši útočili – 0:2.

Překvapivě dobré souboje jsme odehráli ve trojicích, Barešovo trio se pustilo do varských hvězd bez respektu a v prvním setu na body vyhrál náš smečař, z mnoha úspěšných soubojů s Bláhou připomeňme situaci, kdy tomuto vynikajícími blokaři položil míč na prodlouženou část zad:-) Mirek si tento úspěch nepochybně vetkne do své zástavy:-)Ve druhé sadě už šli soupeři herně nahoru, muselo se tedy do třetího setu a ten naši ztratili 10:9…Ani stav 3:0 nám nevzal chuť do hry, Vondráčkova sestava získala první set, ve druhém jí nestačilo ani vedení 9:8, za stavu 9:9 smečoval Martin do bloku a míč milimetrově lízl čáru a tohle už nám nohy podtrhlo, třetí set byl plný našich chyb – 4:0.

V singlu získal první bod Kubín, do konce setu už k němu přidal jen dva a stejné to bylo i následující sadě, jediným vzrušením tohoto souboje byla situace, kdy soupeřův singlista vzteky napálil míč do zdi a málem došlo k samoinzultaci:-)) Beránek nám tedy dal jedno utkání navíc – 4:1.

Vondráčkova sestava pak znovu bojovala, v závěru prvního setu vypadl z role Lidický, druhou sadu už naši dovedli do tradičního stavu 9:9, pak ale úřadoval Dvořák a s ledový klidem smazal zadní lajnu – 5:1.

Vary vyhrály zaslouženě, my ale slušně obstáli ve trojicích a jen málo chybělo k tomu, abychom uhráli mnohem čestnější výsledek.

Za zmínku jistě stojí i velmi sympatické gesto Bláhy, který po první dvojici (kterou po střídání nedohrál), došel podat ruku našim zklamaným hráčům až na naši lavičku. Palec nahoru!

Zhlédnuto: 660 ×