9.kolo 2.ligy

02-06-2013
Jiskra Aš - TJ Sokol Slaný 6:4

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Od chvíle, kdy nás opustil Pepík Hrdina, jsme třikrát prohráli, vždy 4:6. Snad už je na čase, abychom řekli třikrát a dost…

Nově poskládaná první dvojice přehrála v prvním setu zkušené lišáky Čermáka s Hlaváčkem, ti ale souboj zvrátili, bohužel za vydatné pomoci obou našich hráčů – 1:0. Když ztratila Novákova dvojice druhý set 10:9, začínalo nám být úzko – 2:0. Gruberovo trio s oběma Beránky pak obdobně přišlo o úvodní sadu, jenže dokázalo změnit taktiku, což spolu se skvělým výkonem jeho lídra a bojovností v poli znamenalo snížení – 2:1. Druhá trojice prostřídávala, probila se do třetí sady a tu ztratila…jak asi? Pochopitelně 10:9! Domácí odskočili na rozdíl dvou bodů – 3:1.

Vložená dvojice byla zcela jasně naší kořistí, Beránek s Radoměřským si ani moc nezaběhali – 3:2. Napětí v singlu z nás spadlo, Beránek měl svůj den a když připočteme dva neskutečné , pak není divu,že Čermák získal jen tři body a druhou sadu po pár míčích skrečoval! To jsme zažili poprvé, nicméně šlo o logickou úvahu domácího týmu – 3:3.

Ašský lídr pak ještě chvíli tahal nohy, ale zastoupil ho Hlaváček, především jeho zkrácené míče nám dělaly starosti. Naše druhá trojice bojovala, ale nakonec jí v každém setu scházely dva míče – 4:3. Gruberovo trio těžilo z kvality v poli a především z bezchybných útoků, které devastovaly obranu soupeře. Ten držel krok v první sadě, druhá pak již byla zcela v režii Slaného – 4:4.

Bareš s Novákem měli velmi dobrý start v souboji s domácími matadory, bohužel neudrželi kvalitu po celý set, především prvně jmenovaný měl problémy s agresivním domácím podáním, ale nepomohlo ani střídání Černým – 5:4. Druhá dvojice pro nás byla mnohem větším zklamáním, naši byli překvapivě horší ve všech činnostech a zcela po zásluze odešli bez zisku setu – 6:4.

Do Aše jsme jeli pro bod, ale opět jsme selhali v nejjednodušších herních činnostech a když se nepodařilo optimálně namixovat druhou trojici, bylo po nadějích. Bohužel všechny celky se zlepšují, náš trend je přesně opačný…Rozhodčím se utkání dvakrát nevyvedlo, nepřesnosti a omyly ale dávkovali na obě strany kurtu.

Zhlédnuto: 591 ×