252627282930

10.kolo 2.ligy

09-06-2013
TJ Sokol Slaný - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6:4

Konečně pěkné počasí a výhra! Záchranářské práce dostaly potřebný impuls, po třech těsných porážkách jsme zažili slastný pocit vítězství!

Nově jsme přeskládali dvojice a přineslo to ovoce hned v úvodu souboje, Vondráček s Radoměřským přehráli oslabenou Mauermanovu dvojici – 1:0. Také ve dvou setech prohráli Gruber s Novákem s Holasovou sestavou a byť až na devítku, bylo srovnáno – 1:1. Tento bod odstartoval zvrat, hosté si v třísetové řeži poradili s Radoměřského triem a následně dostala pořádnou facku Gruberova sestava. Tam se úplně nevedlo Hrdinovi, hosté hráli skvěle v poli a tak jim stačily jen dva sety – 1:3.

Ve vložené dvojici musel Beránek za stavu 9:0 zakopnout podání, ani druhý set neznamenal pro naše duo komplikace – 2:3. V singlu hrál hostující Folprecht poměrně sympaticky, ale šanci neměl – 3:3. Ukázalo se, jak se potřebujeme zdravě naštvat, především Beránkovi to prospělo, emoce nabily i Radoměřského sestavu. Ta dokázala odehrát velmi zajímavý souboj s Mauermanovou trojicí, první set získala se štěstím 10:9, druhý už zcela jasně – 4:3. Gruberovo trio se neslo na euforii okamžiku a doslova smetlo Budkaiovu sestavu – 5:3.

Hosté ale nemínili položit hlavu na špalek, Holas se obětavě vrátil do hry a i se zraněním zad režíroval zisk prvního setu (9:10), ve druhém už byli hosté jednoznačně lepší – 5:4. O vítězství se musela poprat dvojice Gruber-Novák, slánští sokolové byli od úvodního dotyku s míčem lepší, důraznější a přesnější a nedali soupeřům šanci – 6:4.

Kluků z Hradiště nám bylo líto, mají výborné mužstvo,ale chybí jim hráči a teď už se zřejmě baráži nevyhnou. My body nutně potřebovali, radost z nich nám vzápětí zkalil především hodně překvapivý výpadek Čelákovic…

Zhlédnuto: 566 ×