11.kolo 2.ligy

16-06-2013
TJ Spartak Čelákovice - TJ Sokol Slaný 6:2

Čelákovice v plné sestavě, nám chyběl zraněný Bareš, více nohejbalového umu a trocha štěstí.

Radoměřský s Vondráčkem sehráli proti favorizované domácí dvojici Kačírek-Šafr pěkné utkání, bohužel v první sadě odešla prvně jmenovanému náhra a ve druhé za stavu 9:9 štěstí – 1:0. Gruber s Novákem donutili domácí plejery střídat, první sadu pojali exhibičně, druhou ztratili opět 10:9 a ve třetí byli lepší – 1:1.

Novákovo trio si v úvodním setu nevědělo rady samo se sebou a druhou prohrálo jak? 10:9. Bylo to tedy 2:1 pro domácí a na scénu šla Gruberova parta. V rozhodujícím setu se našim trochu roztřásla kolena a ten tím pádem překvapivě neskončil oblíbeným stavem 10:9. Čelákovice vedly 3:1 a na řadě byla vložená dvojice. Černý s Beránkem měli od začátku ztrátu, prvně jmenovaný byl střídán, s Lidickým přišla větší kvalita na útoku, domácí ale i tak po setech 10:8,10:8 uspěli – 4:1.

Domácí Mareček si v prvním setu singlu moc nezahrál, získal jen 4 body, jenže druhý začal náš hráč čtyřmi smeči mimo hřiště a jedním do sítě,takže záhy prohrával 7:2. Pak ale tradičně vybojoval a doslova urval několik míčů a i když jeho soupeř v běžeckých výkonech nezaostával, dokonal Jakub úžasný zvrat a set získal 7:10! Sníženo na 4:2.

Gruberova sestava toužila vrátit té Kačírkově prohru z domácího hřiště a zpočátku si nevedla špatně, jenže soupeři se mohli opřít o nepříjemný servis a ten nás držel o krok zpět – 5:2. I Vondráčkovo trio předvedlo velmi slušnou hru, dlouho v obou setech vedlo, ale nakonec ho porazila stejná zbraň, jako jeho předchůdce – 6:2.

Odehráli jsme lepší souboj než v prvním vzájemném střetnutí, ale domácí nás vykolejili servisem a to, i když uznáváme větší kvalitu domácího kádru, nakonec rozhodlo poměrně vyrovnané souboje. Je třeba podotknout, že zápas se odehrál ve sportovní atmosféře, ani ze strany domácích diváků nedošlo k žádným výpadům. Bohužel pro nás nepřipomínaly Čelákovice ani náhodou tým, který utrpěl před týdnem těžký debakl v Tachově…

Zhlédnuto: 575 ×