Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

12.kolo 2. ligy

23-06-2013
TJ Sokol Slaný - TJ Liapor Karlovy Vary B 4:6

Doufám, že dlouho nezažijeme takovou bezmoc a potupu, jako v sobotu. Druholigové poměry připomínali jen rozhodčí a hosté. My hráli něco tak na pomezí krajského přeboru a soutěže…

Gruber s Novákem hráli s Bláhovou dvojkou na tři sety, ale šanci neměli, Vondráček s Radoměřským porazili Valentu s Malým a bylo 1:1.

Gruberově trojici chyběly proti Bláhově sestavě vždy dva míče, ve skutečnosti ale naši dost tápali – 1:2. Radoměřského trio prohrálo s Kubátovou trojicí dvakrát 9:10 a to v podstatě rozhodlo zápas – 1:3. Při formě a chuti Bláhy do hry, bylo docela jasno.

Nepárovou část jsme v pohodě zvládli, a to jak vložená dvojice, tak singl – 3:3.

Gruberova trojice vyprovodila v první sadě tu Kubátovu, jenže do druhé nastoupili hosté se skvělým blokem a bylo srovnáno. Třetí sada byla ruská ruleta, za devítek ale zahrál Kubát skvělý úder ven z hřiště – 3:4. Bláhova trojice hrála s Radoměřského sestavou na tři sety, přičemž první smečař naší party tradičně samostřídal – do druhé sady se ale vrátil jako znovuzrozený a režíroval vyrovnání. Ve třetím setu naši vedli,ale Bláha nikoho nenechal na pochybách, že dá bod, pokud opravdu bude chtít – 3:5.

Gruberovo duo předvedlo proti slabší hostující dvojici několik tragikomických okamžiků, zvláště moment, kdy Novák nabíhaným smečem sestřelil spoluhráče Grubera na síti, byl pro náš sobotní výkon příznačný. Naši nakonec s velkou slávou porazili ve třetím setu 10:9 hráče, který si zítra bude připravovat odevzdání žákovské knížky před vysvědčením – 4:5.

Radoměřský s Vondráčkem si v první sadě nedokázali dát víc, než jednu přesnou nahrávku (je třeba říci, že přesná nahrávka v našem pojetí znamená něco naprosto jiného, než tatáž činnost mužstva z Varů) a tak ještě uhráli velmi příznivých 6:10. Druhá sada byla zajímavější, místo kulhajícího Vondráčka přišel Hrdina a naši občas předváděli i nohejbal, za stavu 9:9 ale Kubín utěšenou smečí do protipohybu ukončil naše trápení – 4:6.

Mateřská školka z Varů v čele s panem profesorem Bláhou z nás musela mít pořádnou legraci. Je sice pravda, že zkušený matador Bláha hrál skvěle, nešetřil krokem, dirigoval spoluhráče, byl skoro bezchybný na útoku a nepřekonatelný na bloku, ani to neomlouvá náš trapný výkon, který neměl nic společného s druhou ligou. Za tohle vystoupení bychom měli ještě na podzim hrát krajský přebor…

Zhlédnuto: 672 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther