Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Novinky → Seznam novinek → Detail

Sportovec roku 2013

11-01-2014
Nohejbalisté třetí v anketě Sportovec roku 2013 ve Slaném!

Ve čtvrtek 9.1.2014 proběhl ve slánském Městském centru Grand 2. ročník ankety Nejúspěšnější sportovec města Slaného. Mezi nominovanými byl i oddíl nohejbalu, Kladenský deník spekuloval i o šancích našeho singlisty Jakuba Beránka v kategorii jednotlivců.

Zaplněný sál hotelu Grand aplaudoval nejen sportovcům, trenérům ale i zpěvačce Michaele Noskové a zpěvákovi Mariánu Vojtkovi, kteří program doprovázeli písničkami.

Když moderátor večera vyhlásil třetí místo v kategorii kolektivy-dospělí a jmenoval oddíl nohejbalu, vyměnili jsme si překvapené pohledy a pak vyrazili na pódium. Tam jsme si užili svých pár okamžiků slávy, obdrželi decentní plaketu a bez možnosti poděkovat rodičům, sousedům, manželkám, milenkám, přítelkyním nebo starostovi Sokola jsme byli propuštěni zpět do hlediště:-)

Je třeba zdůraznit, že v konkurenci mnohem větších a populárnějších sportů ve Slaném je naše bronzové umístění opravdu velkým překvapením. Každopádně je to příležitost k zviditelnění našeho milovaného sportovního odvětví, stejně tak i další motivace pro nás, kteří se nohejbalu dlouhé roky věnujeme.

Akce měla opravdu velmi dobrou úroveň, město zaslouží pochvalu za organizaci i za prostý fakt, že se taková anketa vůbec koná – snad to předznamenává výraznější podporu sportu. Dalším kladem je, že jsme mohli zjistit, kolik perspektivních a kvalitních sportovců, kteří se prosazují i v celorepublikovém měřítku, je ze Slaného. Osobně se ale domnívám, že největší uznání si zaslouží handicapovaná sportovkyně Hana Horálková, která drží český rekord v plaveckém maratonu!

Na závěrečném rautu se s námi vyfotil místostarosta města pan Mgr. Martin Hrabánek a my šli doplnit energii výbornými pochutinami a velmi kvalitním vínem.

Zhlédnuto: 1101 ×

Jiří Beránek


>>> Návrat na seznam všech článků
Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther