252627282930

TJ Plazy - TJ Sokol Slaný A 6:1

13-04-2014
2.kolo II.ligy nám přineslo další zklamání...

Do Plazů jsme vyrazili s touhou napravit alespoň herně domácí zaváhání se Zaječovem. Tyto plány bohužel začaly mít trhliny ještě před zápasem. Chyběly obě nové posily Tabaček a Jůzek, který se omluvil v pátek odpoledne. Nejel s námi bohužel ani vedoucí týmu Jiří Beránek, který vycestoval s béčkem. Na poslední chvíli jsme tedy překopávali sestavy.

Do první dvojice naskočil Gruber s Beránkem a zvláště druhý jmenovaný nezahrál tak, jak by si zasloužila první dvojice. Domácí si s naším duem snadno poradili ve dvou setech – 1:0. Doufali jsme tedy, že naše druhá dvojice stav srovná. Proti ní však stáli Moc s M. Kaudlem. První set naši odehráli vyrovnanou partii, ale prohráli 10:8. Ve druhém setu byl výkon ještě o něco lepší, avšak ani to nestačilo 10:9 a domácí se ujali vedení – 2:0. Vzhlíželi jsme tedy k trojicím. První a zároveň poslední vlaštovkou v tomto zápase, byl výkon naší první trojice. Ta dovolila soupeřovu triu pouhých deset bodů v obou setech. Obzvláště Pavel Gruber hrál na smeči ve velké pohodě a Hrdina pochytal v poli snad vše – 2:1. V podobném duchu začala i Vondráčkova trojice, když vedla už 5:0! Následně se ale naprosto sesypala a prohrála 7:10. Druhý set už byl zcela v režii Mocovy trojice a nic nepomohlo ani střídání Barešem – 3:1.

Doufali jsme tedy v zisk bodů v nepárové části. Ve vložené dvojici začali Bareš s Černým, ale jejich výkon absolutně nestačil na domácí duo, když prohráli první set 10:4. Černého vystřídal Hrdina, ale ani to nepomohlo – 4:1. Stahovala se nad námi mračna a bohužel neměl být všemu konec. Proti Beránkovi nastoupil Dušan Moc a hned od začátku se do něj zakousl. Beránek potvrdil, že momentálně není v pohodě a svými chybami usnadnil skvěle hrajícímu Mocovi cestu k bodu. Bylo to první vítězství Moce nad naším singlistou – 5:1.

Chtěli jsme alespoň kosmeticky upravit hrozivě vyhlížející stav a nutno dodat, že Vondráčkovo trio o snížení bojovalo. Bohužel v rozhodujících chvílích chybovalo a bylo – 6:1.

Naše hra byla snad i vinou absencí neurovnaná a plná zbytečných chyb, které se navíc udály v rozhodujících momentech. V celém utkání chyběla větší bojovnost a zarputilost. Jediným světlým momentem byl výkon Pavla Grubera, který zahrál ve trojici fantasticky. Domácí potvrdili své kvality a hlavně zásluhou skvěle hrajícího Moce vyhráli zaslouženě 6:1.

Zhlédnuto: 436 ×