NK Osnice - TJ Sokol Slaný B 6:3

13-04-2014
Start v krajské soutěži záložní tým nezvládl...

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

První set v sezóně putoval do Slaného, když Seghman s Kováčikem přejeli favorizované Laštovkovo duo, od druhé sady už ale přebírali otěže domácí, rozhodující set byl dramatický, za stavu 9:9 bohužel uspěchal útok Kováčik a soupeři se následně nemýlili – 1:0. Somol s druhým dorostencem Lidickým už takový výkon nepodali a ve dvou setech odešli rychle poraženi – 2:0.

I první trojice neuspěla za stavu 9:9, druhý set už byla horší a domácí se radovali z jasného vedení – 3:0. Když ztratila Somolova sestava jednoznačně úvodní sadu, vznášel se nad námi Damoklův meč pořádného debaklu, naštěstí se naši v dalším vývoji stabilizovali, začali hrát disciplinovaněji, vynutili si třetí set a v něm byli lepší – 3:1.

Vloženou dvojici si spolu poprvé soutěžně zahráli veteráni Radoměřský s Beránkem a až na závěry obou setů vývoj souboje kontrolovali – 3:2.

Singl měl velmi daleko k tomu, co již nějakou dobu vídáme ve vyšších patrech nohejbalu, dorostenec Lidický bojoval i s vlastní nervozitou, druhou sadu už odehrál velmi sympaticky, ale na jistotu domácího plejera to nestačilo – 4:2.

Somolova trojice se statečně prala s Laštovkovou sestavou a znovu prohrála 10:9, druhý set už byli domácí na koni – 5:2. Našim zadákům dělaly potíže hlavně krátké míče, vlastně neměli ani jeden… Lidického trio kvapíkově získalo první set, druhý ztratilo jak jinak, než 10:9. Rozhodující sada byla nahoru a dolů, nakonec se na nás poprvé v tomto dni usmálo štěstí a konečně jsme také uspěli za devítek – 5:3.

Somol a Lidický – dvojice bojující o naši naději, pochopitelně, že výsledek první sady byl 10:9. To se nemuselo hrát, to šlo psát rovnou do zápisu. Druhou sadu už domácí s vyhraným setech v zádech a našimi chybami dohráli bez komplikací – 6:3.

Pět setů jsme prohráli za devítek, což je asi logické, naší prioritou je, aby hráli mladí hráči a ti pochopitelně hrají s výkyvy, rozhodující okamžiky mnohdy řeší hůře. Doufali jsme v lepší výsledek, ale domácí především první půli utkání zvládli mnohem lépe a to už dohnat nešlo.

Zhlédnuto: 433 ×