27282930

TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Slaný B 6:4

28-04-2014
Venku jsme neuspěli...

Ráno jsme si přivstali a na dálniční benzince si popovídali s celkem Rozvízu, který chvátal na souboj s Čelákovicemi. Na řečičky ale nedala domácí dvojice, která Radoměřského s dorostencem Seghmanem rychle vyprovodila z kurtu – 1:0. Somol s druhým dorostencem Lidickým ztratili smolně první set 9:10 ale totéž v obráceném gardu zvládli ve třetí sadě a připsali nám vyrovnání na 1:1.

Hykelova trojice pak rozstřílela naše druhé trio, stejně si ale počínala i Somolova trojice, která také potřebovala jen dva sety – 2:2. Veteránská dvojice Beránek – Lidický si s podobně sestaveným domácím uskupením poradila ve dvou setech a my šli poprvé do vedení – 2:3.

V singlu se Lidický předvedl poměrně slušně, ale na body to bohužel nestačilo – 3:3.

Chtěli jsme uspět ve trojicích a minimálně na bod jsme si věřili, jenže opak byl pravdou. Obě naše trojice podlehly překvapivě jednoduše, zvláště u Somolovy trojice to překvapilo – 5:3.

Ještě jsme se ale dokázali vrátit do utkání, když Somol s Lidickým využili perfektně několika chyb domácího eleitního smečaře Hykla a ve dvou setech snížili na 5:4. Radoměřský se Seghmanem vyhráli první set 5:10, jenže druhou sadu nepochopitelně ztratili 10:6 a v posledním setu neuhráli ani bod, byť hráli proti zraněnému Kristýnovi – 6:4. Prohrát dvojici proti hráči, který nemůže ani chodit, natož běhat, to je rarita celoevropského rozměru…

O remízový bod jsme se svou nedisciplinovaností připravili sami, teď jen budeme doufat, že to pro nás bude poučením do budoucna…

Zhlédnuto: 416 ×