27282930

TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Slaný A 6:4

04-05-2014
Ani páté kolo druholigové soutěže nám nepřineslo radost...

K zápasu jsme vyjížděli opět oslabeni. Chyběl Vondráček, Hrdina a Bareš. Zvláště prvně jmenovaný při své momentální formě citelně scházel.

Do první dvojice tedy zaskočil Radoměřský z béčka, ale společně s Jůzkem nestačili ve dvou setech na Mauermana s Koškem – 1:0. Gruber s Novákem následně nesehráli špatnou partii s Budkaiem a Holasem, ale bohužel v rozhodující chvíli selhali při zakončení a domácí to potrestali. Nestačilo ani vedení 9:7 ve druhém setu – 2:0.

Zraky jsme ubírali k trojicím. Bohužel naše trio bylo bez Vondráčka dosti dezorientované a nehrálo vůbec dobře. Ani střídání Nováka za Radoměřského ničemu nepomohlo. Nutno dodat, že v té chvíli jsme hráli na dva leváky na útoku, což je rarita – 3:0. Záchrannou brzdou měla být Gruberova trojice. Místo absentujícího Hrdiny naskočil Tabaček a zahrál na výbornou. Ani jeho výkon však nestačil na zisk prvního setu, když měl Beránek problémy s nahrávkou a Gruber následně i na útoku. Ve druhém setu už to ale byla jiná pohádka. Celá trojice se zvedla a získala druhou sadu 3:10. Třetí set byl jako na houpačce a slánské trio prohrávalo už 9:8, ale heroickým výkonem tento set získalo, když Mauerman špatně přijal smeč Grubera – 3:1.

Vloženou dvojici hrál opět Beránek s Tabačkem a vcelku bez problému ji získali ve dvou setech – 3:2. Singl byl velikým otazníkem, jelikož se Beránkovi v posledních týdnech absolutně nedaří. Domácí Folprecht však i přes svou bojovnost nebyl překážkou, když ve dvou setech získal jen pět bodů. A bylo srovnáno – 3:3.

Domácí byli viditelně opařeni. Gruberovo trio toho bohužel nevyužilo a prohrálo s Koškovou trojicí v obou setech 10:8 – 4:3. Naše druhá trojice nastoupila opět v sestavě s Černým, Jůzkem a Radoměřským a naštěstí již nebylo potřeba střídat – 4:4. Toto srovnání se ale ukázalo být jen labutí písní. Ani jedna z našich dvojic totiž nebyla schopna čelit precizní hře domácích – 6:4.

Do utkání jsme vstoupili naprosto hrozivě, když jsme prohráli první tři zápasy a všechny ve dvou setech. Důležitým momentem byl úspěch Gruberova tria, byť s velkou dávkou štěstí. V nepárové části jsme nedali domácím šanci a cítili možnost získat alespoň bod. Bohužel jedinou šancí na zisk bodu byl úspěch Gruberovy trojice s tou Koškovou, což se nepodařilo. Obrovský rozdíl byl ve hře dvojic, kde jsme vyhráli jen tu vloženou. Bojovnost nelze upřít, ale snad na všech hráčích je deka. Z domácích podal výborný výkon Košek s Holasem. Z našeho mužstva vyčníval snad jen Tabaček a slušně zahrál Jůzek.

Zhlédnuto: 434 ×