27282930

TJ Sokol Slaný - TJ Šmidliboys Chotyně 5:5

12-05-2014
6.kolo 2.ligy

Utkání pro nás nezačalo vůbec špatně, Jůzek s Vondráčkem si poradili se svými protivníky ve dvou setech, byť ten druhý získali 10:9 a dostali nás tak do vedení – 1:0. Bohužel Novák s Gruberem neměli proti hostující sestavě nejmenší šanci, soupeři předváděli ohňostroj nápadů, občas až na hranici zesměšňování – 1:1.

Vondráčkova trojice střídala za Nováka Jůzka, ale víc než na zisk setu to v konečném součtu nebylo – 1:2. Gruberovo trio ztratilo nešťastně první set (9:10), ve druhém excelovalo, ale rozhodující sadu nezvládlo – 1:3.

Vložená dvojice Beránek-Tabaček excelovala v prvním setu, druhý ale podobně ztratila, v rozhodující sadě měli naši neustále bod dva náskoku a to se jim podařilo udržet až do konce střetnutí – 2:3. Singl byl tentokrát jasnou kořistí domácího borce a tak jsme se mohli radovat ze srovnání.

Papírové počty zněly jasně, při poměrech ve dvojicích jsme potřebovali uhrát trojici. Vondráčkova sestava vedla v obou setech (ve druhém doknce 9:7), bohužel obě sady ztratila 9:10. Psychicky nás tato prohra hodně srazila a projevilo se to v střetnutí Gruberovy trojice. Chlapci získali v obou setech pouhých 9 bodů a na to určitě zvyklí nejsme – 3:5.

Při výkonech našich dvojic v tomto ročníku 2.ligy ztracená mise, jenže ouha! Vondráček s Jůzkem odehráli vynikající zápas, svým soupeřům nedali nejmenší šanci a snížili na 4:5. Zmrtvýchvstání našeho týmu pokračovalo, Gruber s Novákem měli neustále mírně navrch a dokonali zkázu Chotyně – 5:5.

Na domácí půdě jsme ztratili bod, k vítězství nám chybělo ono pověstné štěstí, hosté ale byli na bloku a v poli opravdu vynikající, takže remíza je zasloužená…Pozitivem je určitě pěkná divácká kulisa, cestu na kurty si našly možná až tři desítky diváků!

Zhlédnuto: 410 ×