6.kolo KS 2014

17-05-2014
TJ Sokol Slaný - TJ Sadská 6:3

Utkání začalo v studeném počasí na kurtu, který celou noc zmáčel déšť.

Somol s mladým Lidickým začali špatně, náš dorostenec zkazil první čtyři dotyky s míčem a bylo 0:4. Naši se ale pak začali lepšit a hosté marně hledali odpověď – 1:0. Seghman s Kováčikem se propracovali do třetí sady a měli velmi reálnou šanci uspět, bohužel neudrželi stanovenou taktiku až do konce a navíc chybovali – 1:1.

Somolova trojice nedala hostující sestavě nejmenší šanci a velmi rychle nám vrátila vedení – 2:1. Lidického trio podalo v první sadě bezkrevný a nedůrazný výkon, ve druhé sadě již tradičně nahradil Beránek Radoměřského, naši začali hrát trochu jiným způsobem, ale ani to nepomohlo – 2:2.

Vložená trojice Beránek-Radoměřský odehrála první set tak, že by měla potíže i v okrese, pokud by se tedy okres na Kladensku hrál, ve druhé sadě už byli naši zcela suverénní – 3:2. Singl jsme opět svěřili dorostenci Lidickému, který minulý týden podal kvalitní výkon, proti protřelému hostujícímu plejerovi se mu ale nevedlo – 3:3.

Somolovo trio ztratilo v souboji s Motlovou trojicí první set až posledním možným míčem, pak už se ale naši lepšili i díky skvělým blokům a výbornému poli, ve třetím setu byli slánští hráči stále o krok napřed – 4:3. Druhá trojice se vrátila k rozestavení z počátku utkání a slabší hostující sestavě nedala ani na chvíli naději na bodový úspěch – 5:3.

Naše první dvojice získala proti Motlově duu první sadu, druhou zvládla ještě o něco lépe a utkání bylo uzavřeno – 6:3.

Hosté mohli spoléhat především na Motla, my měli více individualit a zkušeností, pochvalu zaslouží především Somolova trojice, stejně jako neustálé zlepšování juniora Lidického, herně nahoru jde i další mladík Seghman. Příští týden nás čeká těžký soupeř – Chabeřice…

Zhlédnuto: 395 ×