27-05-2014
Chabeřice Star - TJ Sokol Slaný B 6:3

Warning: Parameter 2 to TexyPhraseModule::processPhrase() expected to be a reference, value given in /data/www/obrona.net/nohejbalslany.obrona.net/texy/texy.php on line 1043

Druhý tým tabulky měl pro nás být velkým soustem, což se nakonec potvrdilo, byť průběh střetnutí tomu příliš nenasvědčoval.

Elitní domácí duo Závorka – Šťastný přejelo naši dvojici až ve druhé sadě (10:2) a bylo 1:0. Somol s Lidickým uspěli také velmi snadno a stav souboje se vyrovnal 1:1.

Lidického trojice podlehla v první sadě domácí sestavě, v dalším průběhu střídal veterán Beránek Seghmana a naši se prokousali do třetí sady, tady si ale rozdělili všichni tři zkušení plejeři spravedlivě mezi sebe po jedné chybě a domácí opět vedli – 2:1. Somolovo trio potřebovalo jen dva rychlé sety k tomu, aby nám přineslo druhý bod – 2:2.

Beránek s Radoměřským si pak celkem snadno poradili s domácí dvojicí a překvapivé vedení bylo na světě – 2:3. Singl byl velmi snadnou kořistí domácího Závorky, bohužel v této disciplíně nám zatím chybí jistota a zkušenosti – 3:3.

Doufali jsme, že domácí dostaneme pod tlak, Somolovo trio ale vůbec nezvládlo třetí set a Lidického trojice se dva sety hledala a nenašla – 5:3.

Somol s Lidickým pak proti domácí elitní sestavě odehráli výborný zápas, bohužel v rozhodujícím setu za stavu 8:8 nevyšla prvně jmenovanému nahrávka a Chabeřice už si závěr setu zkušeně pohlídaly – 6:3.

Do Chabeřic jsme pro body nejeli, ale nakonec jsme k lepšímu výsledku daleko neměli. Za zmínku stojí především kvalitní hra mladého Lidického a porušení životosprávy Seghmanem (za které ovšem zaplatil potupnou zastávkou na dálnici:-).

Zhlédnuto: 398 ×