27282930

9.kolo 2.ligy 2014

09-06-2014
TJ Sokol Slaný A - TJ Plazy 1:6

Takovou kalamitu nepamatujeme…Dva borci odjeli na dovolenou, Vondráček si na tréninku natrhl lýtkový sval a Jůzek v předvečer utkání dostal vysoké teploty. Do hry museli veteráni Beránek s Lidickým, kteří absolvovali dopolední utkání v Hořovicích.

Improvizovalo se, Beránek s Gruberem neodehráli špatnou dvojku, druhý set ztratili 9:10 a hosté vedli – 0:1. Podobně se vedlo Novákovi s Hrdinou, opět 9:10 a pohoda se stěhovala na sálovky Plazů – 0:2.

Ani Gruberova trojice neodešla nějak výrazně poražena, rozhodly dva míče, ale to nic neměnilo na tom, že dál dominovali hosté – 0:3. Druhé trio se bilo statečně, na útoku hrál skvěle Novák, jenže v závěru rozhodující sady udělali naši dvě drobné chyby a bylo 0:4.

Beránek s Tabačkem prohýřili první set, ve druhém hráli velmi dobře a směřovali ke třetímu setu, jenže prvně jmenovaný vyrobil tři chyby na příjmu a našim vedení s devítkou nestačilo – 0:5!

Nulu odvrátil Beránek, který s klidem přehrál Knytla a odvrátil tak potupný debakl – 1:5.

Gruberova trojice v první sadě vyhořela, ve druhé si vedla velmi dobře, jenže pak začal úřadovat hostující Moc a když vedoucí naší trojice trefil třikrát blok, bylo dohráno – 1:6.

Bylo znát, že hostům o nic nejde, hráli v klidu a dokázali vždy včas zabrat. Na nás bylo znát, že se nám dlouhodobě nedaří, navíc hráčské ztráty před utkáním se nám zacelit nepodařilo…

Zhlédnuto: 410 ×